Ismét Judoztunk!

//Ismét Judoztunk!

Kucseráné Juhász Krisztina

A februárban lezajlott BM Tanintézeti Judo Bajnokság után Budapesten rendezték meg 2018. április 11-én a BM Országos Judo Bajnokságot az UTE Judo termében. Itt a már megszokott magas létszámmal vettek részt a csapatok a megmérettetésen. Az egyébként is színvonalas bajnokságot minősítette, hogy dr. Tóth László a Magyar Judo Szövetség elnöke is jelen volt az eseményen. Több magyar válogatott – és sok volt magyar válogatott – versenyző is indult egy – egy csapat képviseletében. A bajnokságon mindenki egyenlő eséllyel harcol: a szőnyegen őrmesterek és főtisztek mérkőztek meg egymással. A 100 kg-os súlycsoportban például egy tábornok nyerte a versenyt!

Érem nélkül iskolánk sem távozott a bajnokságról, a Szegedi Rendészeti Szakgimnázium 5 fős csapata a következő helyezéseket érte el: